TeisėsBiuras.LT
Vilniaus Biuras
Šiaulių Biuras
Image Alt

Paveldėjimas

Mirė Jūsų artimas ir nežinote, kur kreiptis? Praleidote palikimo priėmimo terminą? Skambinkite mums – suteiksime išsamią konsultaciją paveldėjimo klausimais, praleidus palikimo priėmimo terminą – padėsime kreiptis į teismą su prašymu atstatyti terminą palikimui priimti.

Mirus artimajam turi teisę paveldėti jo turtą. Jei asmuo parašė testamentą, tuomet mirusiojo turtą paveldi testamente nurodyti asmenys, tačiau jei testamento nėra – paveldimas vyksta įstatymo numatyta tvarka.

Svarbu žinoti, kad po asmens mirties kreiptis dėl palikimo priėmimo turite nė vėliau, kaip per tris mėnesius. Jei šį terminą praleidote – kreipkitės, padėsime parengti dokumentus teismui dėl paveldėjimo termino atnaujinimo.

Teisininkai konsultuoja paveldėjimo teisės klausimais bei rengia dokumentus teismui. Jei manote, kad Jūsų teisės priimant palikimą buvo pažeistos – kreipkitės!

Nežinote, ar galite paveldėti mirusiojo turtą? Kreipkitės – mes Jus pakonsultuosime.

Svarbu pažymėti, kad kartu su mirusiojo turtu paveldite ir jo skolas. Jei neturite informacijos apie tai, kiek mirusysis turėjo skolų yra galimybė kreiptis dėl turto apyrašo sudarymo.

Paveldėjimo klausimais kreipkitės telefonu  –  8 620 58004, arba rašykite  info@teisesbiuras.lt